Pokémon TCG
Pokemon TCG - Card Game Classic - Chinese
219990 Ft
Scarlet & Violet 10.5: White Flare & Black Bolt – Unova Victini Illustration Collection
Biztonságos fizetés:
A Scarlet & Violet 10.5: White Flare & Black Bolt – Unova Victini Illustration Collection egy gyűjtői collection, amely a Scarlet & Violet—Black Bolt & White Flare világához kapcsolódik. Unova régió Pokémonjaira épülő különleges Scarlet & Violet páros kiadás, amely Reshiram és Zekrom világát, valamint az ötödik generáció Pokémonjait helyezi középpontba.
A gyűjtői kiszerelés a booster bontást különleges promóciós vagy tematikus tartalmakkal egészíti ki. Ezért nemcsak játékosoknak, hanem azoknak a gyűjtőknek is érdekes lehet, akik egy adott Pokémont, Trainert vagy kiadást szeretnének látványos formában a kollekciójukhoz adni.
A termék tartalma:
- 1 Full-Art foil promo kártya amelyen Victini
- 1 premium parallel foil kártya amelyen Victini
- 1 oversize illustration Rare-style foil promo kártya amelyen Victini
- 2 Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Black Bolt booster
- 2 Pokémon TCG: Scarlet & Violet—White Flare booster
- A code kártya for Pokémon TCG Live
Kinek ajánljuk?
A Scarlet & Violet 10.5: White Flare & Black Bolt – Unova Victini Illustration Collection jó választás lehet Pokémon TCG gyűjtőknek, aktív játékosoknak és ajándékot kereső rajongóknak is. A bontatlan termék megőrzi a gyári kiszerelés élményét, a booster alapú termékeknél pedig a lapok véletlenszerűsége adja a bontás izgalmát.
Kategória
Gyűjtögetős kártyajátékokMárka
Pokémon TCGKollekció
White Flare & Black BoltTerméktípus
Mini Tin & TinSKU
TCG-92928701Webáruházunkban többféle fizetési lehetőség közül választhatsz, hogy a rendelésedet a számodra legkényelmesebb módon rendezhesd. A Revolut Gateway fizetési rendszerén keresztül Mastercard vagy Visa bankkártyával, valamint Apple Pay és Google Pay használatával is fizethetsz. A rendelés véglegesítésekor egyszerűen válaszd ki a neked megfelelő fizetési módot.
Ha inkább a csomag átvételekor fizetnél, utánvétes fizetésre is van lehetőséged, amelynél a rendelés összegét készpénzben rendezheted a futárnál. Az utánvétes fizetés választása esetén a szállítási díjon felül 800 Ft utánvétkezelési díjat számítunk fel.
Hasonló Termékek
Ezek is érdekelhetnek!
Pokémon TCG
Pokemon TCG - Card Game Classic - Chinese
219990 Ft
Pokémon TCG
Pokemon TCG – Scarlet & Violet 4.5: Paldean Fates Premium Collection – Great Tusk ex & Iron Treads ex – English
146990 Ft
Digimon Card Game
Digimon TCG Limited Card Pack FINAL CREST LM-08 Doboz
12990 Ft
Pokémon TCG
Pokémon TCG: Chaos Rising Sleeved Booster Pack
2500 Ft
Pokémon TCG
Mega Lucario ex League Battle Deck
11990 Ft
Pokémon TCG
Pokémon TCG: Team Rocket's Mewtwo ex League Battle Deck
16990 Ft
Pokémon TCG
Pokémon TCG Mega Greninja ex Premium Collection
19990 Ft
Pokémon TCG
Pokémon TCG - Mega Latias ex Box
12990 Ft
Naruto Mythos TCG
Naruto Mythos TCG: 1st Set 2nd Edition Booster Box
Naruto Mythos TCG
Naruto Mythos TCG Binder – Gyűjtőalbum
Gundam Card Game
Gundam Card Game - Premium Accessory Set - Iron Blooded Orphans - [PB02] - Premium Bandai
40000 Ft
Gundam Card Game
Gundam Card Game - Premium Accessory Set -Mobile Suit Gundam Wing- [PB01]
44000 Ft